KONST / Litografier / Färglitografi 14177068
nr 1417 7068
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 21/200. Färglitografi, bildmått: 29x45 cm, yttermått inklusive ram: 44x59 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:34:03
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson